Menü
ferroli-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Ferroli Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Ferroli Kombi Servisi Kombi Servisi

Ferroli kombi servisi hizmetleri ile kombilerinizi daha uzun yıllar, yüksek performansta ve arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Cihazınızın tüm parçalarının ömrünü uzatan bakım çalışmalarının yıllık periyotlarda yapılması önemlidir. Bakım çalışmalarında kombilerin tüm parçaları temizlenmektedir. Aşınan parçalar zımparalanır ve arıza oluşan parçalar anında değiştirilir. Bu şekilde sıfır cihaz ayarında çalışan cihazlar elde edebilirsiniz. Tesisat suyunun kirlenmesi kombi bakımı ile temizlenebilir. Özellikle kombi dönüş filtrelerinde daralmalar oluştuğunda sirkülasyon zayıflar. Bu da cihazın parçalarının tıkanmasına ve çeşitli kombi arızaları ortaya çıkmasına neden olabilir.

Ankara Ferroli Kombi Arızaları ve Giderme Yolları

Ankara Ferroli kombi servisi kış aylarının başladığı dönemlerde daha sağlıklı ve kesintisiz bir çalışma için bakım çalışmaları yapılmasını önerir. Kış aylarında meydana gelebilecek arızaların bu şekilde önüne geçilebiliyor. Bakımın aksatılması kombi sistemindeki farklı parçalar üzerinde arızalar ortaya çıkarabilir. Bu da telafisi zor ve maliyetli sonuçlar oluşturabilir. Ortaya çıkan Ferroli kombi arızaları nedenleri şu şekilde sıralanabilir:

* Kurulum hataları

* Kullanıcı hataları

* Bakım yapılmaması

* Elektrik tesisatından dolayı oluşan arızalar

* Kombi parçaların uzun çalışma yükü nedeni ile aşınarak ya da tozlanarak neden olduğu arızalar

Hangi başlıkta arıza yaşanırsa yaşansın Ferroli servisi taleplerinizde çözüm merkezi olarak hizmetler veren firmamız hızlı ve pratik hizmetler sağlamaktadır.

Ankara Ferroli Kombi Servisi Telefon

Ferroli telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Kombiniz ile ilgili tüm bakım, onarım ve montaj faaliyetlerinde teknik destek alabileceğiniz firmamız alanında uzman teknik personeli ile Ferroli marka tüm cihazlarda hizmetler vermektedir. Tüm soru ve sorunlarınız için Ferroli çağrı merkezi numaraları ile firmamıza ulaşım sağlayabilir. Destek talepleriniz ile Ankara’nın tüm bölgelerinde hizmetler sunulmaktadır. Kombiler pek çok etmene bağlı olarak çalışmaktadır. Arıza yapmaması periyodik bakımlar bile olsa karşılaşma olasılığınız oldukça yüksektir. Bireysel olarak kombi arıza durumu ile karşılaştığınızda şu adımları takip edebilir, yine de kombinizde bir düzelme yok ise mutlaka teknik desteğe başvurmalısınız.

* Dairedeki gazı kontrol etmek

* Gaz vanaları kapalı ise açmak

* Kombi suyunun kontrol etmek düşük ise su basmak

* Kombi basıncını kontrol etmek ve yüksek ise petek havasını alarak basıncın düşürülmesini sağlamak

* Kombiyi birkaç kez resetleyerek sistemini yeniden başlatmak

Ankara Ferroli Kombi Servisi Servis Kaydı

Ferroli servis kaydı üzerinden işlem yaptırarak cihazını ile yapılan her işlemi kontrol altına alabilirsiniz. Özellikle arıza durumlarında verilen bilgiler bu kayıtlara işlenir. İşlem sonrasında yapılan çalışmalar hakkında bilgilerde bu kombi servis kaydı üzerinde olacaktır. Kombinizde yaşanan arızalar çok farklı nedenlerle ortaya çıkabilir. Ateşleme yapmayan, petekleri ısıtmayan, su akıtması olan, sıcak su vermeyen ya da ses yapan kombiler farklı nedenlerden dolayı bu sonuçları ortaya çıkarabilir. Bazı durumlarda yedek parça değişimleri de gerekli olabilir. Uzman teknik ekipler ortaya çıkan nedenlere göre arızanın hangi parçalarda olduğu tahmin edebilir. Yerinde cihazı kontrol ederek sorunlar çok daha net bir şekilde anlaşılır ve kombi servisi çalışmaları ile sağlıklı çözümler elde edilir.

Ferroli Kombi Servisi İletişim

Ferroli kombi müşteri hizmetleri üzerinden hizmet almak için her an ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kombi temizliği, arıza onarımı, bakım, tesisat yıkama gibi işlemler için teknik destekler sağlanmaktadır. Özellikle kombi teknik servis seçimlerinizde vergi mükellefi olmasına, yapılan işe garanti vermesine, internet üzerinde firmanın referansları olmasına ve Google haritalar üzerinden aldığı yorumlara bakılarak değerlendirmeler yapılabilir. Bakım çalışmaları ile tasarruf sağlanırken arıza onarım destekleri ile Ferroli kombiler için daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde edilebilir. Kombilerde petek temizliği, cihaz temizliği dikkat edilmesi gereken en önemli parçalar arasında yer alır.

Hizmetlerimiz

Ferroli Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri