Menü
falke-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Falke Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Falke Kombi Servisi Kombi Servisi

Falke Kombi servisi çalışmaları ile yılda bir kez bakım çalışmaları yapılır. Bakımın düzenli olmasının pek çok artısı bulunur. Verimli bir sistem elde etmek en büyük avantajıdır. Bunun yanında olası arızalarında önüne geçilir. Daha düşük emisyon değerleri sağlanır. Özellikle doğalgaz faturalarında sağlanan avantaj ile bütçenizde önemli tasarruflar elde edilebilir. Belirli aşamaları bulunan kombi bakımı sayesinde cihazınız sıfır cihaz ayarında çalışmaya devam eder. İlk günkü verimi ile daha yüksek performans sağlar. Bu performans sürekliliği ile de cihazın ömrü uzar. Düzenli Falke kombi bakımı yapılan cihazların ortalama ömrü 15- 20 yıl arasında olmaktadır.

Ankara Falke Kombi Servisi Bakımı

Ankara Falke kombi servisi bakım hizmetleri ile kombinizin A’dan Z’ye tüm parçalarında temizlik ve arıza onarım sağlanır. Küçük gibi görünen tüm arızalar anında onarım sağlanarak büyümesi ve parçalarda daha fazla aşınma ortaya çıkarmasının önüne geçilir. Destek taleplerinizde Falke servisi teknik destek ekibi genel olarak şu başlıklarda çalışmalar sunar:

* Sıcak su ve kalorifer tesisatı performansı test edilir. Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.

* Kombi açılır ve temizliği yapılır.

* Elektrik bağlantıları, boru hatları, vanalar kontrolü sağlanır.

* Gaz ayarlı kontrol edilir. Kullanıcıların kombinin çalışma sistemi ile ilgili şikayeti varsa göz atılır.

* Son aşamada kombi montajı yapılır ve kombiye su eklenerek basınç seviyesi 1,5 bara getirilmelidir.

* Sistemin verimliliği test edilerek kullanıcı onayı alınır.

Ankara Falke Kombi Servisi Arıza Onarım

Falke telefon numaraları üzerinden servisimize ulaşarak destek olabilirsiniz. Arıza durumlarında destek talep ederek yaşanabilecek mağduriyetlerin en aza indirilmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı hatalarından kaynaklı arızalar var ise birkaç adımda bireysel kontroller yapabilirsiniz. Bunlar arasında su basıncını, gaz vanasını ve yaz kış anahtar sisteminin kontrolü yer alır. Kombinizi bir kere resetlemekte bazı arıza kodları için çözüm olabilir. Bu kontroller sonrasında hala arıza devam ediyor ise Ankara Falke arıza destekleri talep edilebilir. Periyodik bakımları aksatılan kombilerin arızaya maruz kalma ihtimali daha fazla olabilir. Kombi parçaları arasında tıkanıklıklar oluşması kombi arızaları nedenleri arasında en çok karşılaşılanlar arasında yer alır.

Ankara Falke Kombi Servisi Onarım

Falke çağrı merkezi üzerinden onarım destekleri talep edebilirsiniz. Farklı nedenlerden dolayı kombilerde arızalara rastlanabilir. Baca sistemi kaynaklı ateşleme sorunları, hava sirkülasyonu sağlanmaması nedeni yaşanan arızalar gibi problemler kombinin çalışma sistemini sekteye uğratır. Anında Falke kombi onarım hizmetlerine ihtiyacınız olabilir. Özellikle kombiler elektronik beyinler ile çalıştığı için oluşan her küçük arıza genel olarak kombinin çalışmaması ile sonuçlanır. Eve gelen voltajın düşük olması da çeşitli arızalar ortaya çıkarabilir. Kombi termostatı gibi arızalarda ise Falke kombi yedek parça desteği gerekli olabilir. Termostatların tamiri genelde pek mümkün olmuyor.

Ankara Falke Kombi Servisi İletişim

Falke servis kaydı arıza destek taleplerinde yapılan tüm işlemleri içerir. Bakım ve montaj gibi farklı destek taleplerinde de cihazınızın marka ve modeline göre yapılan çalışmalar kayıt altına alınır. Bu şekilde herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında geçmiş kayıtlar ile karşılaştırma imkanı elde edilir. Arıza çözümleri çok daha hızlı bir şekilde sağlanabilir. Bu nedenle Falke Kombi müşteri hizmetleri numaraları üzerinden arıza destekleri talep edebilirsiniz. Yapılacak her işlemin kayıt edilmesi ile cihazınız daha uzun süreli kullanımı sağlanabilir. Kış ayları öncesinde kombi bakım hizmeti çok önemlidir. Bakım çalışmaları ile var olan küçük sorunlar düzeltilir. Daha büyük ve maliyetli arızaların önüne geçilmiş olur. Çok daha sorunsuz bir kış geçirme avantajı ile yaşam konforunuzda artış sağlanır.

Hizmetlerimiz

Falke Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri