Menü
buderus-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Buderus Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Buderus Kombi Servisi Kombi Servisi

Buderus kombi servisi hizmetleri ile kombileriniz yıllık bakımları için profesyonel teknik destek alabilirsiniz. Yıllık bakımların yapılması ile olası arızaların önüne geçebilir, cihazınızı bir yıllık çalışma yükünden kurtararak daha yüksek verimle çalışmasını sağlayabilirsiniz. Düzenli aralıklar ile yapılan kombi bakımı daha büyük masraflara maruz kalmanızın da önüne geçebilir. Arıza onarım, kombi temizliği, arızalı parçaların değişimi, petek temizliği gibi alanlarda da hizmetler sunan Ankara kombi servisi alanında uzman ve tecrübeli ekipleri ile hizmetler sunmaktadır. Buderus marka tüm kombi modellerinde hizmet taleplerine ideal çözümler sunulmaktadır.

Ankara Buderus Kombi Servisi Hizmetleri

Ankara Buderus Kombi Servisi özellikle kış aylarında sıklıkla arızalanan kombileriniz için çözüm merkezi olarak hizmetler sunar. Kombiler diğer elektrikli cihazlarda olduğu gibi 7*24 çalışan cihazlar olarak zaman zaman arızalanabilir. Çalışma yüküne bağlı olarak tıkanan parçalar işlevini yapmayabilir. Kış günlerinde arızanın ortaya çıkması çeşitli mağduriyetleri de beraberinde getirir. En sık görülen Buderus kombi arızaları arasında çalışmaması, su akıtması, ateşleme yapmaması, çalıştığı halde sıcak su akıtmaması ya da ısıtmaması gibi sorunlar yer alır. Kombinin su basıncı, sigortasının kapalı olup olmaması gibi kontroller sonrasında arıza devam ediyor ise kombi servisi üzerinde teknik destek almak gereklidir.

Buderus Kombi Servisi İletişim

Buderus telefon numaraları üzerinde servisimize ulaşabilirsiniz. İhtiyaç ve taleplerinizi belirterek hangi alanda hizmet talep ettiğinizi belirtebilirsiniz. Bu şekilde en doğru teknik personele yönlendirilirsiniz. Kombin normal çalışma sistemi dışında arızaya neden olabilecek tüm belirtileri teknik ekiplerimiz ile paylaşarak daha hızlı bir Buderus kombi onarım çalışması elde edilebilir. Arıza durumlarında özellikle kombi ekranındaki hata kodu, arızanın kaynağına inmede önemli bir bilgidir. Ancak kombiden gaz kokusu yayılması gibi tehlikeli belirtilerde arıza durumuna çok hızlı bir şekilde müdahale edilmelidir. Vakit kaybetmeden Buderus çağrı Merkezi numaraları üzerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Bu durumda gaz hattında kaçak olabileceği gibi bacalı kombi kullanılıyor iseniz bacanızın çekmemesi nedeni ile çiğ gaz kokusu gelmiş olabilir.

Buderus Servis Kaydı Oluşturma

Buderus servis kaydı için çağrı merkezi numaralarından firmamıza ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgiler sağlayarak kayıt işlemlerini tamamlayabilir, teknik servis için randevu oluşturabilirsiniz. Bu alanda kayıt için isim, soy isim, adres ve telefon gibi bilgiler gereklidir. Cihazla ilgili sorunun ne olduğuna bağlı işlemlerde yapılır. Ön tanımlı arıza ifadeleri ile kayıt işlemi sağlanabilir. Müşterilerimizi SMS ya da e- posta ile bilgilendirme de yapabiliriz. Tanımlı bir seri numarası üzerinde Buderus kombi servis kaydı açılır ise cihaz ile ilgili tüm bilgilere de ulaşmak mümkün olur. Bu kayıtlarda cihazın garanti süresi ile ilgili de bilgiler yer alacaktır. Açılan kayıt ile birlikte teknisyenlere yönlendirmeler yapılır. İşlerin aksamaması ve ürünlerin unutulmaması için kombi servis kaydı açılması çok önemlidir.

Buderus Kombi Müşteri Hizmetleri

Buderus kombi müşteri hizmetleri ulaşmak için çağrı merkezi numaralarını kullanabilirsiniz. Gelen her hizmet talebine yanıtlar verilmektedir. Kombi bakımı ya da arıza onarım desteği taleplerinizde hızlı bir şekilde çözümler bulunmaktadır. Kombi bakımları için kış ayları öncesinde yapılması önerilir. Bu şekilde daha sorunsuz bir kış geçirebilirsiniz. Özellikle yapılan Buderus kombi bakımı faturalarınıza da olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Yapılan bakım ile cihazın sıfır cihaz ayarında verim sunacaktır. Cihazın tüm parçaları A’dan Z’ye temizlenmektedir. Aşınan parçalar arızaya mahal vermemek adına törpülenir ya da yenilenir. Özellikle Baderus kombi gaz ayarları yapılır. Baca temizlenir. Bu şekilde çok daha güvenli bir çalışma sistemi elde edilmiş olur. Teknik destek alanında uzman ve profesyonel çalışmalarımız ile yıllık periyodik bakımlarda uygun fiyatlarda yüksek kalite sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz

Buderus Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri