Menü
ariston-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Ariston Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Ariston Kombi Servisi Kombi Servisi

Ariston kombi servisi kombiniz ile alakalı tüm sorunlarda ideal çözümler sunan. Kombiler konut ve işyerlerinin sıcak sudan ısınmaya ve ocak gibi kullanım alanlarına kadar kullanılabilir. İşlevsel özellikleri oldukça fazla olan bu cihazlar farklı enerji türlerini de bir arada kullanılır. Bu nedenle bireysel müdahaleler bazı durumlarda kısa süreli çözümler oluştursa da uzun vadede yeni sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu alanda Ariston servis talepleri ile Ariston marka kombilerinizin tüm modellerinde bakım, onarım ve montaj destekleri alabilirsiniz. Montaj çalışmalarından itibaren tercih edilen profesyonel çalışmalar cihazınızın daha uzun ömürlü ve verimli kullanım sunmasını sağlayacaktır. Tüm kombi servisi taleplerinizde ihtiyaçlarınıza göre çözümler üretilmektedir.

Ankara Ariston Kombi Servisi Hizmetleri

Ankara Ariston kombi servisi çalışmaları kombiniz ile ilgili tüm sorunlarda sağlanır. Montaj aşamasından itibaren profesyonel destekler sunan firmamız kombinizi hem daha güvenli hem de daha verimli kullanmanızı sağlayacaktır. Montaj çalışmalarında kombi doğrudan elektriğe bağlanmaz. Voltaj düzenleyici tercih edildiğinde yüksek voltajdan kaynaklı sorunlarında önüne geçilebilir. Bu gibi Ariston kombi montajı ile püf noktaları ile daha sağlıklı bir çalışma düzeni elde edilebilir. Kapalı ortama monte edilen kombiler için ide gaz kaçak dedektörü kullanımı önerilir. Özellikle ortak kullanım alanlarına kombi montajı önerilmez. Ayrıca cihazın bulunduğu yerde yanıcı ve patlayıcı maddelerde olmamalıdır.

Ankara Ariston Kombi Servisi Telefon

Ariston telefon numaraları üzerinden teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Montaj destekleri kadar bakım çalışmaları da çok önemlidir. Yılda bir kez kış aylarından önce bakım yapılması tavsiye edilir. Bu şekilde cihazınız bir yıllık çalışma yükünden kurtulur ve olası arıza durumları fark edilerek onarım desteği sağlanır. Özellikle Ariston kombi bakımı ile cihazlarınız sıfır cihaz ayarında çalışmaya devam edecektir. Bakım çalışmalarında çeşitli parçalar üzerinde temizlikler yapılır, gaz ayarı kontrol edilir. Kombi bacasının da temizliği çok önemlidir. Yanma haznesi, brülör, baca fanı, üç yollu vana gibi alanlarda temizlikler yapılır. Bu çalışmaları talep etmek için Ariston çağrı merkezi üzerinden pratik bir şekilde servisimize ulaşabilirsiniz.

Ariston Kombi Servis Kaydı ile Arıza Onarım

Ariston servis kaydı ile firmamıza ulaştığınızda cihazınız ile ilgili bilgiler alınır. Bakım ve monta çalışmalarının yanında arıza destek talep edilecek ise cihazınız ile ilgili yaşadığınız sorunlar hakkında bilgiler talep edilir. Bu bilgiler bu kayıtlarda yerini alır. Bazı durumlarda parça değişimleri de yapılabilir. Teknik destek çalışmaları sonrasında da yapılan işlemler Ariston kombi servis kaydı üzerine işlenir. Bu şekilde tüm çalışmalar bu kayıtlar üzerinden takip edilebilir. Arıza desteklerinde cihazınız çeşitli belirtiler ile bu durumu gösterir. Normal çalışma sistemi dışındaki her göstergeyi kullanıcı olarak değerlendirmeniz önemlidir. Özellikle Ariston kombi hata kodları gibi detaylar üzerinden teknik servis elemanları bilgilendirilebilir. Bu şekilde çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde onarım destekleri sağlanabilir.

Ariston Kombi Arıza Onarımları için Müşteri Hizmetleri Ulaşım

Ariston kombi müşteri hizmetleri numaraları üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Gelen hizmet talepleri anında yanıtlanmaktadır. Arıza durumlarında kullanıcıdan alınan bilgiler ışığında tam teçhizatlı bir şekilde kombiye müdahale edilmektedir. Yerinde onarım çalışmaları ile cihazlarınızın arıza durumlarında yaşattığı mağduriyetlerin kısa süreli olmasını sağlamaktayız. Çalışma sistemi üzerindeki sorunları takip ederek Ariston kombi arızaları destekleri alınabilir. En çok karşılaşılan belirtiler arasında şunlar bulunur:

* Kombi çalıştığı halde ısıtmıyor

* Prostat derecesi düşük oluyor

* Kombi patlamalı şekilde yanıyor

* Peteklerin üst ve alt kısımlarında çok ciddi sıcaklık farkları oluşuyor

* Sıcak su modunda iken petekler ısınıyor

İse mutlaka Ariston kombi servisi hizmeti talep etmelisiniz. Bireysel olarak kombinin açık mı kapalımı, su basıncı 1,5 bar mı, gaz vanası kapalı mı gibi kontroller yapabilir, arıza durumu hala devam ediyorsa uzman teknik destek talep edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Ariston Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri