Menü
beko-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Beko Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Beko Kombi Servisi Kombi Servisi

Beko kombi servisi üzerinden hizmet taleplerinde bulunarak cihazınızın performansının hiç bozulmadan uzun yıllar kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Ankara’nın her bölgesinde hizmetler sunan firmamız bakım, onarım ve montaj çalışmalarında uzman teknik servis sağlamaktadır. Kombiler yaşa konforunuzun ayrılmaz parçasıdır. Bu nedenle yıllık periyotlarda kombi bakımı desteği almak çok önemlidir. Bakımı yapılmayan cihazlar artan çalışma yükü ile daha fazla enerji harcar ve gittikçe daha az verim sunarlar. Bakım bu çalışma yükünden cihazlarınızı kurtarmaktadır. A’dan Z’ye tüm parçaların temizliği ve bakımı sağlanarak yapılan Beko kombi bakımı ile cihazınızın ilk günkü veriminde çalışmaya devam eder.

Ankara Beko Kombi Servisi Hizmetleri

Ankara Beko kombi servisi çalışmaları ile kombinizin ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda çözüm merkezi olarak hizmetler sunulmaktadır. Arıza onarım alanında profesyonel destek almak çok önemlidir. Gaz, elektrik ve su ile çalışan bu cihazların arıza desteklerinde alanında uzman ve tecrübeli teknik personelden destek almak gereklidir. Kombiniz arızaya maruz kaldığında bazı belirtiler ile kendini gösterir. Teknik desteğe ulaşmanızı gerektiren ciddi kombi arıza sorunları şu şekildedir:

* Cihazın patlamalı bir şekilde yanması

* Sıcak su modunda peteklerin de ısınması

* Peteklerin alt ve üst kısımlarında önemli oranlarda sıcaklık farkının olması

* Kombinin su akıtması

* Kombiden sıcak suyun hiç gelmemesi

Gibi Beko kombi arızaları mutlaka teknik destek servisleri ile iletişime geçilmesi gereken durumlardır.

Beko Kombi Servisi Telefon ile İletişim

Beko telefon numaraları üzerinden servisimize ulaşabilirsiniz. Montajdan bakım ve onarım çalışmalarına kadar her alanda hizmet talep edebilirsiniz. Uzman, deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz ile ihtiyaçlarınız için en doğru çözümler sunulmaktadır. Kombilerdeki arızalar onarıldıktan sonra bakım çalışmaları da yapılabilir. Bu şekilde farklı bir alanda henüz ortaya çıkmamış olan sorunlarda büyük maliyetli arızalara dönüşmeden Beko servis hizmetleri ile giderilebilir. Bakım çalışmaları can ve  mal güvenliği açısından da çok önemlidir. Bakımsız kalan kombiler sağlık açısından tehlikeler oluşturabilir. Olası arıza durumlarında da gaz kaçakları gibi sorunlar ile karşılaşılabilir. Tüm Beko kombi modelleri için aynı kalitede sunulan teknik servis imkanları ile cihazınızdan daha yüksek performans alabilirsiniz.

Beko Kombi Servisi Hizmet Talep Süreci

Beko çağrı merkezi üzerinden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Her an ulaşabileceğiniz telefon numaraları üzerinden destek talep edebilirsiniz. Montaj çalışmaları da çok önemlidir. Uzman tarafından montajın yapılması, cihazınızın daha sağlıklı koşullarda bir çalışma sistemine sahip olması anlamına gelir. Montaj öncesinde uygun yer seçimi yapılmalıdır. Bunlar dışında Beko kombi montajı çalışmalarında doğru ve titiz çalışmalar yürütülmelidir. Son aşamada cihaz çalıştırılarak yapılan montajın sağlıklı bir şekilde olup olmadığı kontrol edilir. Yapılan işlemler hakkında kullanıcıya bilgiler verilerek işlem tamamlanır. Kullanıcı hatasından kaynaklanan Beko kombi arızaları da olabilir. Bu nedenle cihazınızı doğru bir şekilde kullanarak ta arızalara maruz kalmasının önüne geçilebilir.

Beko Kombi Servis Kaydı Oluşturma

Beko servis kaydı ile aldığınız tüm hizmetler kayıt altına alınabilir. Bu şekilde farklı zaman dilimlerinde yapılacak olan çalışmalarda önceki yapılan işlemlerde göz önünde bulundurularak daha hızlı bir şekilde çözümler bulunabilir. Kombiniz için destek talebinde bulunmak için Beko kombi müşteri hizmetleri numaraları üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz yanında cihazınız ile ilgili yaşadığınız sorunu belirtebilirsiniz. Bu şekilde Beko müşteri temsilci en uygun ekip elamanlarına yönlendirmeler yapar. Cihazınız arızalı olduğu süre boyunca günlük yaşam kalitenizi olumsuz etkiler. Tüm sürecin hızlı olması adına sorun tespitinin hızlı yapılması için servis kayıtlarında belirtilen arızalar çok önemlidir. Yedek parça ihtiyaçlarına uzanan sorunlarda hızlı ve sorunsuz hizmetler sağlanabilir.

Hizmetlerimiz

Beko Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri