Menü
bosch-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Bosch Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Bosch Kombi Servisi Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi hizmetleri ile konut ve işyerlerinde kullanılan bu cihazların tüm servis hizmetlerinde aranılan çözümler bulunabilir. Bakım, onarım ve montaj konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşan teknik servis elemanları çözüm merkezi olarak hizmetler sunar. Cihazınızdan en yüksek performansı alabilme amacı ile kombi servisi hizmetleri sağlayan firmamıza telefon numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Kombilerin çalışma sistemi ile ilgili her türlü konuda destek alabileceğiniz teknik destek ekiplerimiz cihazınızı daha doğru ve güvenli bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Özellikle Bosch kombi bakımı çok önemlidir. Yılda bir kez yapıldığında cihazınızın sıfır cihaz ayarında çalışmaya başlar.

Ankara Bosch Kombi Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Ankara Bosch Kombi Servisi hem bireysel olarak evlerde hem de işyerlerinde kullanılan cihazlarınız için destek sağlamaktadır. Kombiler ısıtma, sıcak su ve ocak alanlarında önemli bir aracıdır. Bakım çalışmaları her türlü elektrikli cihazlarda olduğu gibi Bosch kombiler içinde çok önemlidir. Kış ayları öncesinde bakım çalışması yaptırarak cihazınızın her parçasının temizlenmesini, gaz kaçaklarının ve bacaların kontrolünün sağlanmasına imkan verir. Aşınan parçalar törpülenir, gerekli ise yenisi ile değiştirilir. Bu parçalar arasında gösterge, brülör ve baca gibi alanlar sayılabilir. Bu parçalarda aşınma çok fazla olabiliyor. Yapılacak kombi bakımı ile cihazınızın yenilenmesi sağlanabilir. Yüksek verimle çalışan cihazlar daha az enerji harcalar bu da doğrudan faturalarda tasarruf sağlar.

Bosch Kombi Servisi İletişim

Bosch telefon numaraları üzerinden teknik servis ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Montajdan bakım ve onarım desteklerine kadar aradığınız tüm başlıklarda cihazınızı daha sağlıklı çalışmasını sağlayacak destekler alabilirsiniz. Özellikle arıza durumlarında hızlı çözümler üretmek çok önemlidir. Cihaz arızalı olduğunda günlük pek çok kullanım sekteye uğrar. Kış aylarında daha büyük mağduriyetler yaşanabilir. Bu nedenle Bosch kombi servisi hizmetleri arıza durumlarının çok kısa süreli olmasını sağlayabilirsiniz. Arızalar kendini farklı belirtiler ile gösterir. En çok karşılaşılan kombi arızaları arasında şu başlıklar sayılabilir:

* Kombi çalıştığı halde ısıtmıyor olması

* Kombinin patlamalı yanması

* Sıcak su açıkken peteklerin çok ısınması

* Peteklerin üstü sıcakken altının çok soğuk olması

* Kombi su kaçırıyor, ses yapıyor ve sıcak su hiç gelmiyor ise

Mutlaka teknik destek talep etmelisiniz.

Bosch Kombi Çağrı Merkezi İletişim

Bosch çağrı merkezi numaraları üzerinden firmamıza ulaşarak kombiniz ile alakalı teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Kombilerinizin bakımının önemli olduğu kadar peteklerin temizliği de önemlidir. Petekler içinde oluşan ciddi tıkanıklıklar kombinin çalışma sistemine zarar verir. Bu nedenle bakım çalışmalarında peteklerde kontrol edilmelidir. Ankara’nın her yerinden Bosch kombi müşteri hizmetleri numaraları üzerinden teknik destek alabilirsiniz. Firmamız tüm çalışmalarında çözüm odaklı olarak destek sağlar. Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet destekleri ile cihazınız uzun yıllar aynı kalitesi ile hizmet vermeye devam eder. Tüm kombi servisi hizmetleri üzerinden taleplerde bulunulabilir.

Bosch Kombi Servis Kaydı ile Onarım

Bosch servis kaydı açtırılırken müşteri bilgileri, iletişim bilgileri ve cihaz ile ilgili sorunlar kayıt edilir. Yapılan çalışmalarla ilgili kayıtlarda yer alır. Bu şekilde sonraki yıllarda alacağınız servis hizmetlerinde çözüm hızı daha kısa olur. Teknik destek ekiplerimiz daha önce yapılan çalışmalara bakarak yaşanılan Bosch kombi arıza sorunlarına daha hızlı çözümler sunabilir. Beko marka tüm kombiler için sağlanan teknik destekler, farklı modeller farklı çalışmalarla olabilir. Onarım desteklerinde bazı durumlarda yedek parça ihtiyacı doğabilir. Bu alanda Bosch kombi yedek parça seçenekleri arasından orijinal parçalar tercih edilir. Bu şekilde cihazın çalışma sistemi zarar görmeden onarım çalışmaları tamamlanmış olur.

Hizmetlerimiz

Bosch Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri