Menü
alarko-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Alarko Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Alarko Kombi Servisi Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi cihazlarınızın sorunlarını en kısa süre içerisinde gideren teknik destek ekipleri ile hizmetler sağlamaktadır. Ankara genelinde verilen hizmetlerimiz ile bakım, onarım ve montaj gibi kombinizin tüm ihtiyaçlarında teknik destekler sunulmaktadır. Cihazınızın sürekli kullanıma bağlı olarak arıza durumları ile karşılaşması mümkündür. Özellikle kombi bakımı periyotlarının aksatılması kombi parçalarının zaman içerinde bakımsızlıktan yıpranmasına neden olabiliyor. Cihazlarınız ilk günkü kalitesi ile çalışmaya devam etmesi için kombi servisi hizmetlerimizi müşteri hizmetleri numaraları üzerinden ulaşarak talep edebilirsiniz. Onarım destek taleplerinde cihazınız ile ilgili sorunları bildirebilir. Arıza kaydı oluşturarak teknik ekiplerimizin sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler bulmasını talep edebilirsiniz.

Ankara Alarko Kombi Servisi Hizmetleri

Ankara Alarko Kombi Servisi hizmet taleplerinizde yıllık bakımlar çok önemlidir. Cihazlarınız için talep edeceğiniz bakım çalışmaları ile kombileri bir yıllık çalışma yükünden kurtarabilirsiniz. Her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması ile olası arızalarında önüne geçebilirsiniz. Arıza destek taleplerinizde ise kombiniz arızaları ile ilgili bazı belirtiler gösterir. Bunlar arasında:

* Çalışıp ısı vermemesi

* Patlamalı yanması

* Sıcak suyun açılması halinde peteklerin çok ısınması

* Peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması

* Kombin ses yapması

* Kombiden sıcak su gelmemesi

Gibi sorunlarda Alarko servisi üzerinde destek taleplerinde bulunabilirsiniz.

Alarko Kombi Servisi İletişim

Alarko telefon numaraları üzerinden servisimize ulaşabilir, aklınıza takılan tüm sorunlar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Tüm arıza durumları ile ilgili onarım destekleri talep edebilirsiniz. Özellikle kış ayları öncesinde yapılacak bakım çalışmaları çok önemlidir. Kış aylarında yaşanan arızalar cihazın günlük çalışması ile ilgili yaşam konforunuza zarar verecektir. Oluşan mağduriyetlerin yanında tehlikeli arızalarda ortaya çıkabilir. Bu nedenle Alarko kombi onarım destekleri talep ederek cihazlarınızın ilk günkü verimini sürdürmesi sağlanabilir. Kombi arızalarının nedenleri arasında şunlar sayılabilir:

* Bakım çalışmalarının zamanında yapılmaması

* Dış faktörler

* Yoğun kullanıma bağlı parça aşınmaları

* Kurulum ve kullanıcı hataları

Bu gibi sorunlarda kombi onarım destekleri talep edebilirsiniz.

Ankara Alarko Kombi Çağrı Merkezi Numaraları

Alarko çağrı merkezi üzerinden servisimize ulaşarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Cihazınızın çalışma sistemi ile ilgili tüm sorunlarında alabileceğiniz destek çalışmaları ile cihazınızın veriminin artmasını sağlayabilirsiniz. Yanlış yapılan onarım müdahaleleri cihazın yıpranmasına neden olabilir. Bu nedenle alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile uygun fiyata ve kaliteli Alarko kombi servisi hizmeti vererek cihazlarınızın ilk günkü kalitesinde uzun yıllar kullanım sağlamasını hedefliyoruz. Özellikle tesisat su basıncının yüksek ya da düşük olması çeşitli sorunlara neden olabilir. Kombiye tesisattan gelen suyun basıncı ortalama 1,5 bar olmasına dikkat edilmelidir. Tesisattan suyun dışarı sızması kombinin su basıncının yetersiz olmasına neden olabilir. Bu şekilde farklı Alarko kombi arızaları cihazınızı zaman içerisinde yıpratır. Onarım hizmetini ne kadar çok ertelerseniz arızanın boyutu da o derece büyük olur.

Alarko Kombi Servis Kaydı

Alarko servis kaydı açtırarak kombinizin aldığı tüm hizmetlerin kayıt altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Bakım, onarım ya da montaj talep ettiğiniz teknik destek hizmetlerinde cihazınız ile ilgili tutulan bu bilgiler sonraki bakım çalışmalarında avantaj sağlar. Cihazınızın hangi parçasının ne zaman arızalandığı ve değiştiği, hangi yıllarda bakım uygulandığı gibi kombi servis kayıtları teknik destek ekiplerinin çok fazla işine yarar. Cihazınız ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda bu kayıtlar kontrol edilerek çözümler sunulur. Çok daha hızlı ve sonuç odaklı işlemler ortaya çıkar. Tüm destek talepleri için Alarko kombi müşteri hizmetleri numaralarından firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Alarko Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri