Menü
arcelik-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Arçelik Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Arçelik Kombi Servisi Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi ile Arçelik marka kombilerinizin tüm modellerinde ihtiyaçlarınızı birebir karşılayan teknik destek hizmetleri verilmektedir. Ankara’nın tüm bölgelerine ulaşım sağlayarak kesintisiz hizmetler veren firmamız, Arçelik kombi cihazlarınız için bakım, onarım ve montaj destekleri sunmaktadır. Aklınıza takılan tüm soruları ve karşılaştığınız tüm sorunları çağrı merkezi numaraları üzerinde ulaşarak teknik ekiplerimize danışabilirsiniz. Arıza durumlarında hızlı bir şekilde müdahalede bulunan ekiplerimiz ortaya çıkan mağduriyetlerin uzamasının önüne geçer. Yıllık Arçelik kombi bakımı için destek taleplerinizi müşteri hizmetleri üzerinden firmamıza ulaştırabilirsiniz. Yılda bir defa olmak üzere kış ayları öncesinde cihazlarınıza bakım yapılması ile cihazlarınız bir yıllık çalışma yükünden kurtulur. Aşınmış ve arızalanmış parçaları onarım geçirir. Bu şekilde cihazınızın sağlıklı bir şekilde kullanımı sağlanır.

Ankara Arçelik Kombi Onarım Hizmetleri

Ankara Arçelik Kombi Servisi tüm arıza durumlarında sonuç odaklı çalışmalar sunmaktadır. Cihazınızın iç ve dış parçalarında sorunlar ortaya çıkabilir. Bunlar zaman içerisinde yıpranmalara bağlı ortaya çıkan arızalar olabilir. Sunulan onarım destekleri ile cihazınız ilk günkü kalitesinde çalışma performansına kavuşacaktır. Farklı belirtilerle kendini gösteren Arçelik kombi arızaları anında müdahale edilmesi gereken durumlardır. Kombinin çalışıp ısı vermemesi, patlamalı yanması, sıcak su açılınca peteklerin çok ısınması, peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması gibi belirtiler acil Arçelik kombi onarım teknik destek taleplerinde bulunmaz gerektiğini göstermektedir.

Ankara Arçelik Kombi Servisi İletişim

Arçelik telefon numaraları üzerinden teknik destek hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Arçelik cihazınızın modeline göre bazı hata kodları da bulunur. Cihazın çalışma düzeninin aksaması nedeni ile kombiler hata mesajı verir. Bu mesajın Arçelik çağrı merkezi müşteri temsilcilerine iletilmesi teknik ekiplerin desteğe geldiklerinde işlerini kolaylaştıracaktır. Her model cihazın kendine has bir hata kodu yapısı bulunur. Bu nedenle bu kodların ne demek olduğunu marka ve modele göre araştırmalar yaparak öğrenebilirsiniz. Teknik destek için firmamıza ulaştığınızda da hata kodları ile ilgili Arçelik kombiler için destek alabilirsiniz. Kombiniz normal çalışma düzeni dışında arıza belirtileri gösteriyor ise vakit kaybetmeden onarım desteği alınmalıdır.

Arçelik Kombi Arıza Nedenleri

Arçelik servis kaydı açtırarak ve arıza belirtilerini müşteri danışmanlarına anlatarak teknik destek alabilirsiniz. Günümüzde en çok karşılaşılan kombi arızalarından biri kombinin içinde su olmamasıdır. Bundan dolayı basınç düşer ve kombi kendini emniyete alarak çalışmaz. Kalorifer suyu bittiğinde devre basıncı 1,5 olarak yenilenmelidir. Kombi sigortası kontrol edilebilir. Atık ya da kapalı olabilir. Gaz vanası herhangi bir nedenden dolayı kapalı ise Arçelik kombi arıza durumu da oluşabilir. Özellikle gaz vanası kapalı durumda iken cihazın çalıştırılması sonucunda ikaz lambası yanar. Yaz/ kış konum anahtarı istenilen konumda değil ise de Ankara kombi arızaları ortaya çıkabilir. Bunlar dışında kombi pilotu alevi yanmıyorda olabilir. Bu başlıkları bireysel olarak kontrol ettiğinizde hala kombiniz çalışmıyor ise mutlaka teknik servise başvurmanız gereklidir.

Arçelik Kombi Bakımı

Arçelik kombi müşteri hizmetleri üzerinden ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Yıllık periyotlarda bakım çalışmaları yapıldığında cihazınız daha yüksek performansta çalışacaktır. Düzenli bakım enerji alanında yüzde 40 oranında tasarruf imkanı elde edebilirsiniz. Bakımı yapılmayan kombilerde biriken kir ve toz cihazın parçalarını tıkar. Zaman içerisinde bu tıkanıklıklar parçaların aşınmasına ve arızalanmasına neden olabilir. Bu nedenle kombi bakımı periyotları aksatılmamalıdır. Yapılan çalışmalar ile cihazınızın tüm parçaları elden geçirilir. Özellikle kir ve toz tüm parçalardan temizlenir. Tıkanıklıklar açılır. Gaz ayarları kontrol edilir. Baca temizliği bakım çalışmalarında çok önemlidir. Arçelik müşteri hizmetleri üzerinden teknik destek talep edere, bakım çalışmaları için servi kaydı oluşturabilirsiniz. En kısa sürede ekiplerimiz kombilerinizin bakımlarını yaparak daha yüksek performansta ve enerji tasarrufu ile çalışmasını sağlayacaktır.

Hizmetlerimiz

Arçelik Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri