Menü
vaillant-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Vaillant Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Vaillant Kombi Servisi Kombi Servisi

Vaillant kombi servisi farklı model tüm cihazlarda ihtiyaçları birebir karşılayan çalışmalar sunulmaktadır. Farklı çeşitlerde kombiler bulunabilir. Bunlar baca çeşitlerine, eşanjör ve yanma çeşitlerine göre farklı çalışma sistemlerine sahip olabilirler. Her kombiler için kombi servisi hizmetleri sunulmaktadır. Bacalı tipler ve hermetik modeller baca sistemi bakımında diğer cihazlardan ayrılır. Yanma çeşitlerine göre değişen kombilerde ise yoğuşmalı, klasik tipler bulunur. Özellikle büyük dairelerde yoğuşmalı modeller öne çıkar. Tek ya da çift eşanjörlü farklı modeller içinde profesyonel kombi servisi sunulmaktadır. Hangi model olursa olsun ortalama kombi ömrü 15 yıldır. Özellikle düzenli bakımı yapılan, kaliteli modeller 20 yılı bile aşan sürelerde kullanılabilir.

Ankara Vaillant Kombi Servisi Hizmetleri

Ankara Vaillant kombi servisi sunduğu hizmetler ile cihazınızı maksimum sürelerde kullanma imkanı sağlar. Düzenli bakımı yapılmayan ve uzman desteği almayan kombilerin ömrü kısalır. Düzenli bakım olası arızalarında önüne geçer. Bu da cihazınızın daha çok yıpranmasını engeller. Bakımı düzenli yapılan ve yapılmayan cihazlar arasında 4- 5 yıl ömür farklı bulunur. Bu nedenle Vaillant kombi bakımı destekleri alarak hem cihazınızın ömrünü uzatabilir. Hem de cihazınızın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kombiler arıza geçtiğinde ise bu duruma yol açan pek çok neden olabilir. Alanında uzman Ankara kombi servisi destekleri alarak cihazınızın çalışma sistemi ile ilgili tüm olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Arıza durumlarında oluşan mağduriyetlerinde de olabildiğince kısa süreli olmasını sağlayabilirsiniz.

Vaillant Kombi Arıza Onarım

Vaillant telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşabilir, teknik destek talepleriniz için çözümler bulabilirsiniz. Kullanıcı hatalarından dolayı da pek çok arıza durumu ile karşılaşmak mümkün olabilir. Kombiler yaz konumunda hiçbir ayar gerekli olmadan kullanılabilirken kış döneminde petek konumu ayarı yapılmalıdır. Her Vaillant kombi modeli için sıcak su ve kalorifer ayarı bulunur. Mevsim normallerine göre bir ayar belirlenmelidir. Kış aylarında kombinin evden çıkarken kapatılması da tasarruf sağlamaz. Aksine soğuyan cihaz bütün evi ısıtmak için daha çok enerji harcayabilir. Yüksek konumda evi ısıtmak çalışmak yerine düşük ısı sürekli çalıştırmak daha ideal sonuçlar oluşturur. Her türlü soru ve sorun için Vaillant çağrı merkezi üzerinden bilgi alınabilir.

Vaillant Kombi Servis Kaydı

Vaillant servis kaydı oluşturarak arıza desteği talep edilebilir. Kombinin kış mevsimi boyunca kapalı olması açık kalmasından daha çok enerji harcaması anlamına gelir. Bu nedenle kış aylarında kombinin kapatılmaması gereklidir. Kapatmak yerine kombinin ayarının düşürebilirsiniz. Bu şekilde daha verimli bir çalışma sistemi elde edilebilir. Arıza desteği yanında kombi montajı çalışmaları içinde de profesyonel destek çok önemlidir. Montaj sırasında dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunur:

* Koridorlara, apartman boşluğuna, ocak gibi ürünlerin üzerine, açık balkona montaj yapılmaz.

* Montaj çalışmalarında projenin bazı alınması gereklidir.

* Hermetik ve bacalı kombilerde Vaillant kombi montaj aşamaları farklıdır.

Vaillant Kombi Servisi İletişim

Vaillant kombi müşteri hizmetleri üzerinden montaj işlemlerinden başlanarak bakım ve onarım gibi tüm başlıklar altında hizmetler alabilirsiniz. Kombiler sadece su ve doğalgaz ile değil elektrik ile de çalışır. Şebekeden gelen elektrik ile çalışan kombiler sigorta ya da priz bağlanma işlemi ile bağlanır. Bu çalışmalarda da Ankara kombi montajı destekleri alarak cihazınızın hem daha güvenli hem de çok daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.  Montaj aşamasında sigorta ya da priz bağlantısı yapılırken kombi mesafesi iyi bir şekilde ayarlanmalıdır. 5-6  cm kombi ile montaj yapılan yer arası mesafe olmalı ve kombi 90 derecelik açı ile altındaki tesisata monte edilmelidir. Tüm bu teknik servis çalışmaları üzerinden destek almak için Ankara kombi müşteri hizmetleri numaraları üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Vaillant Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri