Menü
viessmann-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Viessmann Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Viessmann Kombi Servisi Kombi Servisi

Viessaman kombi servisi cihazını ile alakalı tüm soru ve sorunlarda destek alabileceğiniz bir çözüm merkezi olarak hizmetler vermektedir. Bazı durumlarda demontaj gerekli olabilir. Bu durumda gaz vanası kapatılarak, elektrik bağlantısı kesilerek, tesisat içerisinde su boşaltılarak işlem yapılmalıdır. Kombi çeşidine göre baca yerinden çıkarılmalı ya da akım borusu sökülmelidir. Tüm bu çalışmalar kombi servisi hizmet kapsamında yer alır. Bireysel olarak demontaj işlemi yapmak tehlikeli olabilir. Bu nedenle uzman desteği almak çok önemlidir. Bakım, onarım, montaj çalışmalarında da Viessman servis taleplerinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde kombinizin çalışma sistemi çok daha verimli olacak, kullanım süresi çok uzun süreli olarak avantaj sağlayacaktır.

Ankara Viessman Kombi Bakımı

Ankara Viessaman kombi servisi yılda bir kez bakım yapılmasını tavsiye ediyor. Kombinizin çalışma verimi üzerinden çok fazla etkisi bulunan bakım çalışmaları aksatılması durumunda can ve mal kayıplarına bile neden olabilir. Yapılacak Viessman kombi bakımı ile iyi sonuçlar elde edilebilir. Sağlanan en önemli faydalar arasında şu başlıklar sıralanabilir:

* Kombinin kullanım ömrü uzar.

* Can ve mal güvenliği sorunlarına uzanan arızaların önüne geçilir.

* Yaşam alanları daha konforlu olur.

* Doğalgaz tüketiminde tasarruf sağlanır.

* Olası arızalara karşı önlem alınır.

Bakımı yapılmayan cihazların ömrü kısalır. Bu da kombi bakımı çalışmalarının uzun vadeli faydaları arasında yer alır. Doğal gaz faturalarında artışlar yaşanır. Oluşabilecek arızaların tespiti yapılmaz.

Ankara Viessman Kombi Servisi Hizmetleri

Viessman telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşarak destekler alabilirsiniz. Özellikle kombilerin verimli ve güvenli çalışması için baca bağlantısı çok önemlidir. Binada baca çıkışı olması gereklidir. Aksi durumda cihazın kullanılması söz konusu olmaz. Yoğuşmalı ve hermetik bacalı modellerde baca bağlantısı gerekli değildir. Boru malzemesi seçimi, bağlantı özellikleri, monta alanıın özellikleri uzman Viessman servisi çalışmaları ile belirlenebilir. Kullanımları yaşam standartlarınıza konfor katan bu cihazlar yanlış kullanımlar ile tehlikeli arızalar oluşturabilir. Bu nedenle montaj çalışmalarından başlayarak tüm Viessman Ankara kombi servisi taleplerinize çözüm merkezi ideal yanıtlar sunulmaktadır.

Ankara Viessman Çağrı Merkezi İletişim

Viessman çağrı merkezi üzerinden firmamıza ulaşabilir. Teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Kombi ayarı her marka ve modelde farklıdır. Viessman modeller içerisinde de değişen özellikleri ve teknolojisine göre farklı ayar özellikleri olabilir. Her kullanıcının beklentisinin farklı olması kullanıcı taleplerini çeşitlendirir. Bu da kombilerin kullanımında farklı modeller ortaya çıkarır. Aynı model cihaz farklı evlerde farklı ısı ayarlarında olabilir. Bunun durumunda nedenleri arasında binanın bulunduğu kat, ısı yalıtımı olup olmaması gibi kriterler olabilir. Bu durumlarda Viessman kombi müşteri  hizmetleri üzerinden teknik destek alınabilir. Cihazın kullanımı ile ilgili de her türlü soru ve sorun için firmamıza ulaşarak destek talep edebilirsiniz. Kombi kalorifer ayarı evin ısınma derecesine göre belirlenmelidir. Ayarın yükseltilip alçaltılması gibi durumlar oluşturmamak önemlidir.

Ankara Viessman Servis Kaydı Açılması

Viessman servis kaydı gelen tüm hizmet taleplerinde oluşturulur. Cihazınız ile ilgili farklı zamanlarda yapılan tüm işlemler bu şekilde kayıt altına alınır. Cihanız ile ilgili montaj, bakım ve onarım alanında tüm çalışmaların kayıt altına alınması, sonraki çalışmalar için referans oluşturur. Bu şekilde çok daha hızlı ve çözüm odaklı kombi arıza onarım çalışmaları yapılabilir. Bakım çalışmalarında da her yıl karşılaşılan sorunlar tek tek kayıt altına alınır. Bu şekilde yapılan her yeni Viessman kombi onarım çalışması daha kısa süreli olur. Daha pratik bir şekilde arıza onarımları gerçekleştirilir. Kombi bakımlarında karşılaşılan arızalar büyük sorunlara dönüşmeden giderilir.

Hizmetlerimiz

Viessmann Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri