Menü
demirdokum-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

DemirDöküm Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara DemirDöküm Kombi Servisi Kombi Servisi

DemirDöküm Kombi Servisi hizmetlerimiz ile kombilerinizin her türlü teknik destek ihtiyaçlarında çözüm merkezi olarak çalışmalar sunmaktayız. Montaj, bakım ve onarım tüm konularda ideal çözümler ve profesyonel hizmetler sunarak cihazınızdan maksimum verim almanızı sağlıyoruz. Kombilerin ısıtma, sıcak su, ocak gibi alanlarda istenilen verim ile çalışma sunması için kombi servisi çalışmalarında alanında uzman ve tecrübeli teknik ekiplerden destek almak çok önemlidir. Özellikle kombi bakımı yapılması çok önemlidir. Bu şekilde biriken çalışma yükünden kurtulan cihazlar daha az enerji ile daha yüksek verim sağlayabilir.

Ankara DemirDöküm Kombi Servisi Hizmetleri

Ankara DemirDöküm Kombi Servisi montaj, bakım ve onarım alanlarında gelen taleplere yanıtlar sunmaktadır. Teknik destek alanında ideal çözümler sunan firmamız cihazlarınızın daha güvenli ve verimli çalışmasını sağlamaktadır. Doğalgaz faturalarında tasarruf etmek için bakım çok önemlidir. Periyodik olarak yapılan DemirDöküm kombi bakımı olası arızaların önüne geçer. Kombi parçaları arasında kirlenme temizlenir. Bu da cihazın sıfır cihaz ayarında çalışmasını sağlar. Baca kısımlarının düzenli temizlenmesine özen gösterilmelidir. Uzun süre bakımı yapılmayan cihazlarda kombi arızaları oluşabilir. Aşınan ve tıkanan parçalar daha büyük masraflı arızalar ortaya çıkarabilir.

Ankara DemirDöküm İletişim

DemirDöküm telefon numaraları üzerinden teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Her talebe çok hızlı bir şekilde yanıtlar verilmektedir. Arıza durumlarında yaşanan mağduriyetlerin uzun sürmemesi adına çok hızlı bir şekilde DemirDöküm kombi onarım destekleri sağlanır. Arızanın nedeni araştırılır. Tespit edildiğinde çözüm odaklı yaklaşımlarla onarım çalışmaları yapılır. Bazı durumlarda yedek parça gerekliliği oluşabilir. Bu durumlarda orijinal DemirDöküm kombi yedek parça kullanılarak cihazın ilk günkü verimini devam ettirmesi sağlanır. Elektronik cihazlar düzenli bakım görmediğinde zaman içerisinde farklı arıza durumları ile karşılaşabilir. Kombinin su ısıtmaması, sıcak su gelmemesi, çok ses yapması, çalıştığı halde peteklerin ısınmaması gibi sorunlarla teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz.

DemirDöküm Kombi Teknik Destek Hattı

DemirDöküm çağrı Merkezi gelen hizmet taleplerini teknik ekiplere anında iletir. Hızlı ve pratik bir şeklide gelen taleplere yanıtlar bulunur. Çağrı merkezi üzerinden gelen arıza onarım, bakım ya da montaj gibi talepler uygun ekip elemanları ile paylaşılır ve tüm sorunlarınız için çözüm sunacak ekiplerimiz ile en kısa sürede verilen adrese ulaşım sağlanır. Genel bir DemirDöküm bakımı yapılarak sorunun kaynağı tespit edilir. Genel olarak DemirDöküm modellerde ekranda verilen hata kodlarına göre sorun tespiti yapılabilir. Kombi hiç çalışmıyor ise gaz akışı ya da sigortalar kontrol edilebilir. Bu alanlar kapalı olabilir. Ancak bu alanlarda herhangi bir sorun bulunmuyor ise DemirDöküm kombi teknik servis hizmetleri gerekli olur. Özellikle kombinin su akıtması, sesli çalışması ve gaz kokusu olması durumlarında mutlaka uzman teknik destek talep edilmelidir.

Ankara DemirDöküm Servis Kaydı Açma

 DemirDöküm servis kaydı ile hangi teknisyenin cihazınız ile ilgilendiğini hangi bulguları tespit ettiği ve hangi işlemleri yaptığını görebilirsiniz. Ayrıca bu kayıtlarda tarihlerde bulunur. Yapılan işlemin üzerinden ne kadar süre geçtiğini de görebilirsiniz. Hangi işlem için olursa olsun teknik destek ekipleri DemirDöküm kombi servis kaydı açarak tüm işlemleri kayıt altına alır. Bu şekilde farklı zamanlarda yaşanan sorunlarda ya da bakım işlemlerinde geçmiş işlemlerin kontrolü sağlanabilir. Bu kayıtlara ulaşmak için DemirDöküm kombi müşteri hizmetleri üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. İsim ve soy isim kullanarak daha önceki kayıtlara ulaşmak mümkün olacaktır. Yapılan işlerin bu şekilde çetelesinin tutulması sayesinde sonraki çalışmalarda çok daha başarılı bir şekilde sonuçlar verecektir. Teknik ekiplerimiz gelen hizmet taleplerine tam teçhizatlı bir şekilde yanıtlar verir. Arıza durumları giderilir. Talepler doğrultusunda kombi ve petek temizliği yapılabilir.

Hizmetlerimiz

DemirDöküm Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri