Menü
dolcevita-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Dolcevita Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Dolcevita Kombi Servisi Kombi Servisi

Dolcevita Kombi servisi hizmetleri ile kombiniz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara yanıtlar bulabilirsiniz. Dolcevita marka tüm modellerde alanında uzman teknik destek ekipleri ile hizmetler sunulmaktadır. Arız onarım, parça değişimi, kombi bakımı, montaj, petek ve kombi temizliği gibi tüm alanlarda soru ve sorunlarınız için firmamıza ulaşabilirsiniz. Ankara’nın tüm bölgelerine teknik destek hizmeti sağlanmaktadır. Yıllık bir defa kış ayları öncesinde yapılan Dolcevita bakım ile faturalarınızda daha tasarruflu kullanımlar elde edebilir, ısınma alanında daha verimli bir sistem kazanabilirsiniz. Arıza desteklerinde mutlaka uzman teknik ekiplerden destek alınmalıdır. Bu şekilde çok daha sorunsuz ve uzun vadeli onarımlar sağlanabilir.

Ankara Dolcevita Kombi Servisi Arıza Onarım

Ankara Dolcevita kombi servisi üzerinden arıza destekleri alabilirsiniz. Kombiler elektrikli her cihazda olduğu gibi zaman zaman arızalanır. Özellikle bakımı düzenli yapılmayan cihazlarda daha fazla arıza ile karşılaşılır. Ortaya çıkan bazı kombi arızaları şu şekilde sıralanabilir:

* Çalıştığı halde ısıtmıyor

* Peteklerin alt ve üst kısımları arasında belirgin sıcaklık farklılıkları oluyor

* Kombi hiç çalışmıyor

* Banyoya sıcak su ulaştırmıyor

* Sıcak su veriyor ancak petekler ısınmıyor

Bu gibi sorunlarda mutlaka uzman desteği gereklidir. Dijital ekrana sahip cihazlarda Dolcevita arıza kodları bulunur. Bu kodlara bakılarak ta kombinin neyden arızalandığı bulunabilir. Ancak aynı sonuca ulaştıran pek çok arıza olabilir. Bu nedenle teknik ekiplerin olan belirtilerin inceleyerek arıza tespiti yapması önemlidir.

Ankara Dolcevita Kombi Servisi İletişim

Dolcevita telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kombi hiç ısıtmıyor ise bireysel olarak yapılacak ön müdahaleler bulunmaz. Kombinizin farklı parçaları üzerinde sorunlardan kaynaklı arızalar olabilir. Peteklerin havasının alınması ve su basıncı kontrolü sonrasında arıza hala devam ediyorsa teknik ekipler cihazın içini açarak parçalar arasında tıkanma, şişme, aşınma gibi durumları kontrol ederek Dolcevita kombi arızaları kaynağını bulmaya çalışır. Anakart üzerinde yaşanan sorunlarda kartın değiştirilmesi gerekli olur. Bu durumlarda da orijinal yedek parçalar kullanılması cihazın çalışma verimini sekteye uğratmayacak çözümler olacaktır.

Dolcevita Ankara Kombi Servisi Bakım

Dolcevita çağrı merkezi üzerinden bakım çalışmaları için taleplerde bulunabilirsiniz. Yıllık periyotlarda bakım çalışmalarının yapılması çok önemlidir. Özellikle kombinin parçalarının tıkanması ısı verimini düşürür. Bu da cihazın aynı performansı sağlaması için daha çok güç harcamasına neden olur. Doğal gaz faturaları da doğrudan daha yüksek olur. Bu nedenle yıllık periyotlarda bakım için Dolcevita servis desteği gereklidir. Yapılan her işlem kayıt altına alınır. Bu şekilde sonraki destek taleplerinde cihazın geçmişine bakılarak daha hızlı ve pratik çözümler sunulur. Bunun için Dolcevita servis kaydı açtırarak cihazınız ile ilgili sorunları belirtebilir, müşteri iletişim bilgileri ile saklanan bu bilgiler zaman içinde kullanılarak cihazınızın daha profesyonel çözümlerle servis desteği alması sağlanır.

Dolcevita Ankara Kombi Servisi Montaj

Dolcevita Kombi müşteri hizmetleri ile markanın tüm model cihaz seçeneklerinde kaliteli teknik destekler alabilirsiniz. Montaj çalışmaları kombinin verimli çalışması için yapılacak ilk çalışmadır. Uzman teknik destek alınarak projeye bağlı kalınarak montajlar yapılır. Cihazın montajında alan seçimi çok önemlidir. Cihaz dış mekânlara, ısıveren cihazların yanına, apartman boşluklarına monte edilmez. Bu kriterlere uygun Dolcevita kombi montajı ile cihazınızın verimli, güvenli ve uzun ömürlü çalışma sistemi elde etmesini sağlayabilirsiniz. Montaj aşamasında bireysel çalışmalar yapmak hem tehlikeli hem de sağlıksız olacaktır. Uzman teknik destek çalışmaları ile sağlanan kombi servisi hizmetleri cihazınızı montaj çalışmalarından itibaren garantili bir çalışma sistemi elde etmesinin önünü açar. Kombileriniz ile ilgili tüm soru ve sorunda servis hizmetleri talep edebilir, cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Dolcevita Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri