Servisimiz yıllardır sahip olduğu tecrübesi ile gaz yakıtlı ve elektrikle çalışan kombi ısıtma sistemleri ile ilgili bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri her zaman takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olan servis ekibimiz aynı zamanda işi ile ilgili tüm sertifikalara da sahip olmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta olan servisimiz, her zaman kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Kombili ısıtma sistemi bakım ve onarımı kesinlikle uzmanlık ve tecrübe istemekte olup çeşitli nedenlere bağlı oluşan arızaları servisimiz profesyonelce ve en kısa sürede çözümlemektedir. Çoğu zaman kombi sistemlerinde sıcak suyun gelmemesi, gürültülü çalışma, su kaçağı olması ve benzeri arızalar meydana gelebilmekte olup bunların sebepleri arasında düzenli bakımların yapılmaması en başta bulunmaktadır. Bu gibi karmaşık sistemlerin mutlaka yılda bir kez bakım yapılması, kombinin zamansız arızalanmaması ve verimli çalışması için gerekli olmaktadır.

Bakım yapılmamasından kaynaklı oluşan arızalar arasında servisimizin sıklıkla karşılaştığı fan arızası da kombinin çalışmasını etkilemektedir. Ayrıca kombi içerisinde yer alan ve görevi yanma ile oluşan zehirli gazın dışarıya atılması olan fan motorunun onarımı tehlike oluşmaması açısından son derece önemlidir. Fan motorunun arızalanmaması için yıllık bakımlar sırasında baca eğiminin kontrolü, kombi içinin tozunun giderilmesi önemli olmaktadır. Ayrıca fan motorunun da bakım sırasında temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenmeyen fan motoru ve filtreler kombinin verimsiz çalışmasına, peteklerde çamur oluşmasına ve  zehirli gazın dışarıya atılamamasına neden olabilmektedir. Bu nedenle bakım sırasında filtre ve fan motoru temizliği son derece önem teşkil etmektedir.

Kombi fan motoru arızası meydana geldiğinde ekranda ilgili arıza kodu belirmektedir. Böyle bir durumda kişisel müdahale tehlikeli bir durum oluşturabileceği için asla kombinizi onarmaya çalışmamalısınız. Böyle bir müdahale son derece tehlikeli sonuçlara yol açabilmeli ya da arızayı daha da büyütebilmektedir. Bu nedenle kombi fan tamiri ile ilgili arıza kaydı bırakmak ve randevu talep etmek için web sitemizdeki numaralarımızdan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Randevu saatinde adresinize gelerek yerinde onarım hizmeti sağlayan servisimiz kısa sürede sorunu hallederek kombinizi size teslim etmektedir. Müşteri beklentilerini en kısa sürede karşılamayı ilke edinen servisimiz sektördeki en iyi ve kaliteli hizmeti sunmakta ve güzel geri dönüşlerden mutluluk duymaktadır