Kombi arıza tespiti ve giderilmesi, bakım ve onarım hizmetlerini sağlayan servisimiz müşterilerine her zaman hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlamayı hedeflemektedir. İşinde uzman ve işi ile gerekli sertifikalara sahip olan ekibimiz her modeldeki kombi cihazı için profesyonel hizmet sunmaktadır. Randevu sistemi ile çalışan servisimize iletişim numaralarından kolayca ulaşarak arıza bildirimi yapabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı prensibinde olan servis ekibimiz kombinizi kontrol ederek arıza sebebini bulmakta ve tamir işlemi sağlamaktadır.

Servis ekibimiz randevu tarihinde adresinize gelerek öncelikle arızanın ne olduğuna bakarak neden kaynaklandığını çözmektedir. Bu gibi hassas cihazlarda voltaj dalgalanmaları, kişisel kullanım hataları, filtrelerin tıkanması ve benzeri pek çok sebep kombinin arızalanmasına neden olabilmektedir. Özellikle de voltaj dalgalanması ve elektrik kesintisinden sonra ani voltaj çıkışları kombinin ana kartına zarar verebilmektedir. Kombinin beyni de denebilen, ısı seviyesi ve elektronik ayarların yapıldığı ana kart oldukça önemli olmaktadır. Elektrik kesilip gelmesi sırasındaki aşırı gerilimden dolayı ana kart yanabilmekte ve bu durum sonucunda kombi çalışmamaktadır.

Kombi anakart tamiri yapılabilmesi mümkün olmakla birlikte anakartın ciddi zarar gördüğü durumlarda servis ekibimiz değiştirilmesini tavsiye etmektedir. Kombi markası ve modeline göre fiyatlarında farklılık gösteren anakartlar kombiniz garantiye sahip olsa bile bazı firmalar tarafından ücretsiz olarak karşılanmamakta ve temini de neredeyse bir ay kadar sürebilmektedir. Bu şekilde bir mağduriyet yaşamamak için voltaj dalgalanmasını ayarlayan ve fazla yüklenmeyi engelleyen regülatör kullanılabilmektedir.

Kombi arızaları arasında ana kart dışında su kaçağı olması, sıcak suyun gelmemesi, kombinin filtrelerinin tıkanması ya da ateşleme yapmaması gibi nedenler de bulunmaktadır. Bu tür arızalar yerinde tamir yapılabildiği gibi,  parça değişimi sonucunda da giderilebilmektedir. Servis ekibimiz sahip olduğu teknolojik donanımı ve yıllardır edindiği tecrübesi ile en kısa sürede müşterilerimizin mağduriyetini gidermek amacı ile adreslerine gidecektir. Çoğu garanti kapsamında bulunan arızalar, kişisel kullanım hatalarında garanti kapsamına alınmamaktadır. Bu nedenle kombinizde bir arıza fark ettiğinizde asla kendiniz müdahale etmeyerek mutlaka servis ekibimizden yardım istemeniz çok önemlidir.