Menü
eca-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

ECA Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara ECA Kombi Servisi Kombi Servisi

ECA kombi servisi cihazınızda oluşan arızalara çözümler bulurken bakım ve montaj alanında da uzman destek sağlamaktadır. Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılan kombi bazı durumlarda arızalara maruz kalabilir. Aşırı kullanım, bakımsızlık, elektrik tesisatındaki arızalar kombi servisi destekleri gerektirebilir. Uzman destek alarak kombilerin daha iyi çalışmasını hatta daha tasarruflu kullanılmasına imkan verir. Düzenli olarak yapılan bakım çalışmaları ile ısıma alanındaki sorunların giderilmesinde etkilidir. Kombinizi bir yıllık çalışma yükünden kurtaran ECA kombi bakımı ile cihazınızın ömrü uzar. Olası arıza ve kaçak durumlarında da sizi kurtarır. Özellikle kış aylarının daha rahat geçirilmesinde etkili olur. Tüm bu faydaları ile bakım çalışmaları en az yılda bir defa kış ayları öncesinde yapılması tavsiye edilir.

ECA Kombi Servisi Bakım Hizmetleri

Ankara ECA kombi servisi kombinizin daha düzenli ve düzgün çalışması için bakım çalışmaları başta olmak üzere montaj ve arıza destek çalışmaları sunmaktadır. İyi bir bakım ile kombinizde çıkan seslerde azalacaktır. Sağlıklı bir çalışma sistemi az enerji ile daha çok ısınma anlamına gelir. Bu da faturalarınızda önemli oranlarda tasarruf imkanı verir. Olası tıkanmaların Ankara ECA kombi bakımı ile öne geçebilirsiniz. Özellikle peteklere giden sıcak suyun düzenli akması, evin her köşesinin eşit bir şekilde ısınması anlamına gelir. Kombilerin ömrü uzatan bakım çalışmaları için ECA servisi üzerinden hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz.

ECA Kombi Tamiri

ECA telefon numaraları üzerinden ECA marka tüm cihaz modellerinde arıza destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde servis hizmetleri sağlanır. Bu şekilde arızalı cihazların oluşturduğu mağduriyet süresi de kısaltılmış olur. Kış aylarında kombilerin kullanım süresi uzar. Sağlıklı ve kesintili çalışması soğuk havalarda kurtarıcı olacaktır. Bakımı yapılmayan cihazlarda yüksek maliyetli ve telafisi zor sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle ECA kombi bakımları yıllık periyotlarda mutlaka yapılmalıdır. Bakımın zamanında yapılmaması nedeni ile arızalar çıkabileceği gibi yoğun kullanıma bağlı ve dış faktörlerden kaynaklı kombi arızaları ortaya çıkabilir.

ECA Kombi Arıza Nedenleri

ECA çağrı merkezi üzerinden kombiniz ile ilgili destekler alabilirsiniz. Kurulumdan kaynaklı hatalarda arızalara neden olabiliyor. Tesisatınızın bir parçası olarak çalışan kombiler tesisatta oluşan kaçaklar, hatalı uygulamalardan dolayı oraya çıkan boru çapının daralması, yanlış plastik boru kaynağı gibi durumlarda arıza oluşturabilir. Tesisat su basıncıda çok önemlidir. Su basıncının 1,5 bar olması gereklidir. Bu değer yükselip alçaldığında ECA kombi arıza kodları ile cihazınız sinyal vermeye başlar. Cihazınızın normal çalışma sistemi dışında yaşadığınız her olumsuzluğu doğru okumak önemlidir. Teknik servis ihtiyaçları göz ardı edilmeden destek taleplerinde bulunulmalıdır. Arızalar büyüdüğünde tamiri ve masraflı durumlara neden olabiliyor. Bunlar dışında ECA kombi arızaları arasında kullanıcı hataları, gaz vanası kapalı iken kombin çalıştırılmaya çalışılması, düşük ya da yüksek voltaj, çevresel etmenler, donma, yoğuşma giderinin uygun çapta olmaması gibi durumlar da sayılabilir.

ECA Arıza Destek Talepleri

ECA servis kaydı açtırarak arıza destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Kombilerde yaşanan her sorundan dolayı tercih edebileceğiniz destek çalışmaları ile cihazınızın çok kısa bir süre içerisinde onarılmasını sağlayabilirsiniz. Hermetik baca sistemine sahip kombiler tozlandığında da arızalara neden olabilir. Bakım çalışmalarında bu tozlar temizlenir. Uzun süre temizlenmeyen bacalar zaman içinde fan kanatlarında birikir. Sese ve sıkışmaya bağlı olarak kombi tamiri desteklerini gerekli hale getirebilir. Arıza, bakım ve montaj dışında her türlü soru ve sorun için ECA kombi müşteri hizmetleri üzerinden yardım alabilirsiniz. Bakım çalışmalarının sürekli yapılması parça ömürlerini uzatacağı gibi yıl içinde farklı sorunlar oluşmasının da önünü almış olacaktır.

Hizmetlerimiz

ECA Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri