Menü
airfel-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Airfel Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Airfel Kombi Servisi Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi hizmetleri ile kısa zamanda bakım, onarım ve tamir hizmetleri karşılanır. Yüksek kalite hizmet anlayışı ile teknolojik donanımları birleştiren teknik destek ekiplerimiz Airfel marka kombilerinizin farklı modellerinde tam destek sağlamaktadır. Özellikle Airfel kombi bakımı ile çalışmaları ile kombilerinizin sıfır cihaz ayarında çalışması sağlanır. Kombiler hem doğalgaz, hem su, hem de elektrik ile çalışan cihazlar olarak yıllık periyotlarda bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bakımı yapılmayan cihazların zaman içerisinde çeşitli arızalara maruz kalması söz konusudur. Parça değişimine uzanan bu arızalar cihazınızın kullanım ömrünü kısaltır. Bu alanda Airfel servisi hizmetleri ile yapılan bakım, onarım ve tamir destekleri ile cihazlarınızdan hem yüksek performans elde edebilir, hem de faturalarınızda önemli oranlarda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ankara Airfel Kombi Servisi Hizmetleri

Ankara Airfel Kombi Servisi tüm teknik destek konularında çözüm merkezi olarak hizmetler vermektedir. Yıllık periyodik bakımlar için cihazlar A’dan Z’ye temizlenir, elden geçirilir. Bu şekilde cihazlarınızın bir yıllık çalışma yükünden kurtulması sağlanır. Özellikle kombi bakımı çok önemlidir. Düzenli bakım çalışmaları ile gazdan, elektrikten, sudan tasarruf edilebilir. Kombinin daha sessiz çalışması sağlanabilir. Arızaların önlenmesinin yanında daha verimli bir kombi sistemi elde edilebilir. Bakım çalışmalarında ise şu başlıklarda Airfel kombi hizmeti verilmektedir:

* Baca, fan ve yanma hücresi temizliği

* Çakmak ayarı ve iyoner temizliği

* Sıcak sensör, baca çekiş, alev çıkış basıncı ölçümü

Airfel Kombi Servisi İletişim

Airfel telefon numaraları üzerinden teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Doğalgaz faturası çok yüksek olan tüketiciler mutlaka bakım çalışmalarını bir çözüm olarak sunmalıdır. Her yıl düzenli olarak yapıldığında yüzde 40’larda enerji tasarrufu sağlar. Daha uzun ömürlü bir şekilde kullanım imkânı verir. Kombiniz çalıştığı halde ısıtmıyor hem de yüklü faturalara maruz kalınıyor ise kalorifer ısısını denetleyen sensör petek için dolaşan suyun ısısını geç algılar. Bunun içinde kombi zamanında devreden çıkmaz. Gereğinden fazla devrede kalıp çalışıyor ise hem doğalgaz hem de su faturası kabarık gelebilir. Bu gibi durumlarda Airfel çağrı Merkezi üzerinden teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Teknik ekiplerimiz arıza durumlarını inceleyerek en hızlı bir şekilde çözümler sunacaktır. Yapılacak Airfel bakım çalışmaları ile cihazınızın tüm kontrolleri sağlanır. Var olan arızaların hepsi onarılır.

Airfel Servis Kaydı Faydaları

Airfel servis kaydı açtırarak kombiniz ile her yıl yapılan hizmetleri kayıt altına aldırabilirsiniz. Bu şekilde herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında teknik destek ekipleri cihazın geçmişinde nasıl işlemler yapıldığına bakar. Var olan sorunları daha pratik bir şekilde çözebilir. Yıllık periyotlarda yapılan Airfel kombi bakım çalışmalarında da tespit edilen arızalar, aşınmalar, tıkanıklıklar tek tek temizlenir ve onarılır. Bu şekilde cihazınız sıfır cihaz ayarında çalışmaya başlar. Yıllık bakımların faturalar üzerinde önemli oranlarda tasarrufları olur. Kombiler üzerindeki dijital panellerde yaşanan arızalara ilişkin hata kodları olur. Bu kodları da Airfel servis ekipleri ile paylaşarak sorunlarınıza daha hızlı yanıtlar bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri İletişim

Airfel kombi müşteri hizmetleri üzerinden firmamıza ulaşarak teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Her alanda elde edilen kaliteli hizmetler ile cihazınızın verimi daha yüksek olacaktır. Hem arıza durumunda hem de bakım çalışmalarında bireysel olarak yapılabilecek çok fazla bir işlem bulunmaz. Mutlaka uzman kombi servisi üzerinden teknik destek alınmalıdır. Kombiler su, elektrik ve gaz ile çalışan cihazlar olarak bakımlarının aksatılmaması çok önemlidir. Çeşitli arıza durumlarında hayati tehlikeler oluşturabilir. Bu nedenle Airfel kombi onarım talepleri ile cihazınızı daha profesyonel destekler almasını sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Airfel Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri