Yıllardır sahip olduğu tecrübesi ile işini son derece özveri ile yapan ve müşterilerinin beklentilerini her zaman en hızlı şekilde karşılayan servisimiz kombi cihazının tamir, onarım ve bakımını yapmaktadır. İşinde uzman ekibi ile kombi bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sağlamakta olan servis ekibimiz sahip olduğu teknik donanımı ile arıza sebebini kısa sürede bularak gidermektedir. Yerinde hizmet sağlayan servisimiz adresinize gelerek kombinizi tamir etmektedir. Fakat gerekli görülen durumlarda, büyük arızalarda ya da bazı parça değişimlerinde kombinizin alınarak servise gitmesi de gerebilmektedir. Bu gibi durumlarda servisimiz kombinizin onarımından sonra montajını yaparak çalışır şekilde size teslim etmektedir.

Kombi arıza tamirinin yapılamaması ya da kombide çok fazla hasar bırakan büyük arızalarda servisimiz tarafından kombi değişimi de önerilebilmektedir. Garanti kapsamı içerisinde bulunulan durumlarda ücretsiz olarak sağlanan değişim için servisimiz aynı model ve marka kombiyi sipariş vererek kısa sürede temin etmekte ve müşterimizi mağdur bırakmadan adresine getirerek montajını sağlamaktadır. Çok fazla sık rastlanmayan bir durum olsa da büyük arızalarda özellikle de garanti kapsamı içerisindeki kombi cihazlarına yetkili servisimiz değişimi önerebilmektedir.

Kombinizde herhangi bir arıza oluştuğunda asla kendiniz müdahale etmemeli ve hemen çağrı merkezimize ulaşarak randevu talep etmelisiniz. Kişisel müdahale sırasında oluşabilecek tehlikeli durumlar riskli olup bu gibi elektrikli ve gaz yakıtlı cihazlarda asla bilgi sahibi olmadan müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ayrıca yapılacak müdahaleler arızanın daha da büyüyerek masrafın artmasına neden olabilmekte ya da garanti kapsamından çıkmasına yol açmaktadır. Ücretsiz olarak karşılanabilecek tamirat ve onarım işlemleri böyle bir durumda ücret karşılığı yapılmaktadır.

Randevu sistemi ile çalışan servisimize web sitemizdeki numaralarımızdan ulaşabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimiz kombinizle ilgili arızayı sizden öğrenerek, eğer büyük bir arıza ise sizi en kısa sürede ekibimize yönlendirecektir. Kombi değişimine yol açabilecek kombi arızalarında meydana gelen arızalar ekibimiz tarafından incelendikten sonra müşterinin de bilgisi dahilinde kombi değişimi gerçekleştirilmektedir. Kombi değişimine neden olabilecek durumlar arasında arızanın onarılmasına rağmen sürekli yinelemesi ve risk oluşturması da en önemli sebepler arasındadır.