Müşterilerinin beklentilerini en hızlı şekilde karşılamayı ilke edinen servisimiz sahip olduğu tecrübesi ve profesyonel ekibi ile kombi bakım ve arıza hizmeti sağlamaktadır. İşinde uzman ve tüm eğitimlere katılarak çeşitli sertifikalara sahip olan ekibimiz kombi gibi elektrikli ve gaz yakıtlı kompleks cihazlar ile ilgili olarak son derece tecrübeli olmaktadır. Kombi arıza tespiti servis ekibimiz tarafından en hızlı şekilde yapılarak müşterilerin memnuniyeti her zaman en üst noktada tutulması hedeflenmektedir.

Servisimiz randevu sistemi ile çalışmakta olup web sitemizdeki numaralardan bize günün her saati ulaşabilir ve çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz. Çağrı merkezindeki tecrübeli çalışanlarımız öncelikle size kombinizin markasını ve arıza kodu olarak ne gösterdiğini sorarak yol göstermektedir. Basit  bir arızayı sizi bekletmeden ve mağdur etmeden çözmeye çalışabilmek için yönlendirme yapan çağrı merkezi personelimize her zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Büyük ve tehlikeli olabilecek arızalarda çağrı merkezimiz sizi hemen servisimize yönlendirmekte ve ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek yerinde hizmet sağlamaktadır.

Servis ekibimiz sahip olduğu teknolojik donanımı ile en kısa sürede müşterilerimizin mağduriyetini gidermektedir. Arıza tespiti için kombinizi inceleyen ekibimiz arızanın neden kaynaklandığını bularak çözmekte ya da yedek parça talebinde bulunabilmektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda servisimiz kombinizin marka ve modeline  orjinal yedek parçayı en kısa sürede temin ederek arızanın giderilmesi için adresinize gelmekte ve parça değişimi yapmaktadır. Gerekli olan durumlarda ise kombinizi servisimize getirerek tamir ettikten sonra adresinize getirerek montajını sağlamakta ve çalışır durumda teslim etmektedir.

Kombi gibi karmaşık sistemli cihazlarda çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar oluşabilmektedir. Genellikle elektrik kesintilerinden sonra oluşan voltaj dalgalanmaları, bakımların düzenli olarak yapılmaması, kişisel kullanım hataları gibi nedenlerden dolayı kombi arızaları oluşabilmektedir. En sık görülen arızalar arasında su kaçağı tespiti, kombinin gürültülü çalışması, ateşleme yapmaması, peteklerin ısınmaması ya da sıcak suyun gelmemesi bulunmaktadır.

Bu arızalardan herhangi biri kombinizde meydana geldiğinde asla kendiniz müdahale etmemeli ve servisimiz çağrı merkezini ulaşarak randevu talep etmelisiniz. Bu tür gaz yakıtlı ve elektrikli cihazlarda kişisel müdahale ile tehlikeli durumların oluşması ya da arızanın daha da büyüyerek daha masraflı olması söz konusu olmakta ve bu nedenle mutlaka yetkili servis çağırılmalıdır