Menü
 protherm-kombi-servisi

Hizmetlerimiz

Protherm Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Protherm Kombi Servisi Kombi Servisi

Protherm kombi servisi tüm model cihazlarını için ideal hizmetler sunmaktadır. Yoğuşmalı kombiler daha çok 160 m2 üzeri dairelerde kullanılır. Büyük daireler yoğuşmalı modeller ile çok daha verimli bir şekilde ısınır. En uzaktaki petekler bile bu modellerdeki Protherm kombi çeşitleri ile çok daha verimli ısınma sağlanır. Doğalgaz yakıldığında su buharı çıkar. Bu buhar enerjisi kombinin enerjisine eklenir. Yoğuşan su buhar olarak dışarı atılır. Kullanım açısından uygun olan daireye monte edildiğinde hedeflenen tasarruf sağlanır. Ancak daha küçük dairelerde çok fazla tasarruf sağlamayabilir. Yaşam alanınıza en uygun kombi modeli için Protherm servis hizmetleri talep edebilir, destek alarak en verimli model seçimi, montajı sağlanabilir.

Ankara Protherme Kombi Servisi Hizmetleri

Ankara Protherm kombi servisi alanında destek alarak kombi temizliği yaptırabilirsiniz. Kombinizi daha verimli kullanabilmek, daha az sorun yaşamak, kış aylarını daha rahat geçirmek ve cihazınızın ömrünü uzatmak için Protherm kombi bakımı destekleri alınabilir. Kombi temizliği yapılmadığında istenilen oranlarda cihaz verimi sağlanmaz. Tasarruf sağlamayan bu çalışmalar kış aylarında daha fazla sorun yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca bakımsızlık nedeni ile cihazlarda oluşan masraflarda artacaktır. Kombinin ömrü kısalabileceği gibi kış döneminde arızalan kombiler çeşitli mağduriyetlere de neden olabilir. Bu nedenle Ankara Protherm kombi bakımı çalışmaları ile cihazınızın verimini kontrol altına alabilir, doğal gaz faturalarında önemli tasarruflar elde edebilirsiniz.

Ankara Protherm Kombi Bakımında Neler Yapılır?

Protherm telefon numaraları üzerinden bakım çalışmaları talep edilebilir. Bakım çalışmaları genel olarak kombi parçalarının temizliği, aşınmaların giderilmesi, gaz ayarlarının doğru bir şekilde yapılması üzerine kuruludur. Yapılan Kombi bakımı çalışmaları genel hatları ile şu şekildedir:

* Kombi suyu boşaltılır, genleşme tankı havası ölçülür, düşük olduğu durumlarda hava basılır.

* Brülör temizliği yapılır ve yanma haznesi temizlenir.

* Ateşleme kısmı kontrol edilir, temizliği yapılır.

* Üç yollu vana sökülür ve tozlardan arındırılır. Gaz ayarları yapılır. Hermetik bacalarda fan sökülür ve temizlenir.

* Mevcut arzalar var ise Protherm arıza onarım desteği sağlanır.

Protherm Kombi Servisi Çağrı Merkezi

Protherm çağrı merkezi numaraları üzerinden firmamıza ulaşabilir, tüm soru ve sorunlarınız için birebir destek alabilirsiniz. Kombi bakımları basit bir işlem olarak düşünülebilir. Ancak uzman tarafından yapılmayan işlemler tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Özellikle Protherm kombi bakımı çalışmalarında kullanılan malzemelerin orijinalliği de çok önemlidir. Bilinirliği kontrol edilmelidir. Konusunda uzman ve deneyimli teknik ekipler tarafından yapılması ile daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilir. Can ve mal güvenliği bu şekilde koruma altına alınabilir. Düzenli bakım çalışmaları ile kombilerinizin ömrü uzar. Daha verimli bir kullanım elde edilebilir. Özellikle Ankara kombi servisi hizmetleri ile cihazınızın daha uzun ömürlü kullanım imkanı sağlanır.

Protherm Ankara Kombi Servis Kaydı

Protherm servis kaydı ile cihazlarınız ile ilgili tüm teknik çalışmaları kayıt altına alabilirsiniz. Her yıl yapılan bakımlarda neler yapıldığı, hangi arızaların tespit edildiği tek tek kayıt altına alınır. Bu şekilde herhangi bir arıza durumunda çok daha hızlı ve pratik bir şekilde müdahale edilir. Teknik destek talepleri için Protherm kombi müşteri hizmetleri numaraları üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Bu şekilde tüm soru ve sorunlarınızda çözüm merkezi olarak hizmetler veren firmamızdan destekler alarak cihazınızdan aldığınız veriminin süreklilik oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Arıza durumunda dijital ekranı olan Protherm kombi modelleri arıza kodları ile oluşan arıza hakkında bilgiler verir. Müşteri temsilcisi ile paylaşacağınız bu bilgiler ile sorunun çözümü çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde olacaktır. Bakım çalışmalarının aksatılmaması ile arıza durumlarına daha az maruz kalınabilir.

Hizmetlerimiz

Protherm Kombi Servisi Kombi Servis Firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

hemenara_icon
form Servis Talebi
telefon Müşteri Hizmetleri