Servisimiz sahip olduğu tecrübeli ve sertifikalı ekibi ile kombi gibi elektrikli ve gaz yakıtlı cihazların bakım, onarım, arıza giderimi ve montajını sağlamaktadır. Randevu sistemi ile çalışan servisimize web sitemizdeki numaralardan kolaylıkla ulaşarak arıza kaydı bırakabilir ve çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz. Randevu tarihinde adresinizde bulunan ekibimiz kısa sürede kombiniz ile ilgili arızayı gidermekte ya da bakımları yapmaktadır.

Kombi gibi karmaşık yapılı gaz yakıtlı cihazların kullanım ömrünün uzatılması, daha verimli çalışarak performansının artması, daha az fatura ile daha iyi ısınabilmek ve ani arızalanmaların önüne geçebilmek için yılda bir kez mutlaka bakım yapılması gerekmektedir. Düzenli ve periyodik kombi bakımı cihazın daha güvenli ve verimli çalışmasını sağlamak için çok önemli olmaktadır. Bu nedenle de yılda bir kez mutlaka yetki belgesi olan işinde uzman yetkili servisten bakım talep etmenizi önermekteyiz. Yetki belgesi olmayan servisin kombinize müdahalesi durumunda güvensiz durumlar oluşabilmektedir. Bu nedenle de bu konuda son derece temkinli olunması güvenliğiniz açısından önem teşkil etmektedir.

Servisimiz genellikle tüm müşterilerine düzenli bakımlarının yapılması ve servisimiz tarafından takip edilmesi için yapılan bakım ve onarım sözleşmesini önermektedir. Bu şekilde kombide oluşabilecek arızaların tamiri, yedek parça temini ve bakım hizmetleri bulunmakta olup hepsinin ücreti sözleşmeye dahil olmakta ve oluşabilecek bir arızada hiç ücret ödemeden kombi onarım hizmeti alabilmektesiniz.

Servis ekibimiz talep ettiğiniz kombi bakımı için adresine gelerek yerinde hizmet sağlamakta olup bakım sırasında, sıcak suyun ve peteklerin ısınmasını kontrol etmekte, kombi de su kaçağı olup olmadığını, kombinin iç kısmının ve fan motorunun tozu temizlenmektedir. Ayrıca elektrik bağlantı noktaları da kontrol edilmekte ve gerekli ise filtreler değiştirilmektedir. Kombi tekrar çalıştırılarak sıcak su sağladığından emin olunmakta ve bu şekilde müşterimize teslim edilmektedir.  

Kombi bakımlarının aksatılması kombinin veriminin düşmesine ve bundan dolayı da daha pahalı fiyatlarla ısınmaya neden olmaktadır. Daha fazla gaz tüketerek aynı ısınmayı sağlamak ekonomik açıdan oldukça zararlı olacaktır. Bunun yanı sıra kombinin ansızın bozulmasına engel olan periyodik bakımlar, olabilecek bir arızanın daha önceden görülmesini de sağlamaktadır.